19.03.2020

Oberbank – Váš spolehlivý partner i během „korona-krize“

 

Vážená klientko, vážený kliente!
 
Epidemie koronaviru představuje náročnou situaci pro celý národ i hospodářství. V popředí přitom samozřejmě stojí zdraví – naše, našich spolupracovníků a našich nejbližších.
Avšak paralelně k tomu a bez ohledu na momentální epidemii koronaviru je třeba obchodní vazby – vztahy s klienty a dodavateli - přizpůsobit nastalým událostem a rámcovým podmínkám
 
Zaměstnanci musejí např. pracovat na zkrácené úvazky nebo jsou uvolněni z práce, aby se mohli starat doma o své děti - všechny z toho plynoucí náklady resp. výpadky tržeb musí být nějak financovány.
 
Oberbank je jako silná regionální banka Vaším spolehlivým partnerem a nenechá Vás v této těžké době osamocené!
 
Naše filiálky zůstávají i nadále otevřeny a naši firemní poradci jsou vám telefonicky i e-mailem k dispozici.
 
Podpoříme Vás při výzvách, které z mimořádné situace aktuálně vyplývají, jako např. při financování provozní likvidity nebo při získání případných státem vyhlášených speciálních programů v souvislosti s COVID-19.
 
V případě potřeby kontaktujte prosím svého firemního poradce, s nímž můžete vaši konkrétní situaci prodiskutovat, anebo využijte našich informací on-line.
Chtěli bychom vás požádat o pochopení, neboť v této pro nás všechny náročné situaci může v individuálních případech dojít k určitým časovým prodlevám při řešení vašich požadavků.
 
Zůstaňme v kontaktu, abychom pro vás společně našli co nejdřív řešení!
 
S pozdravem

Vyhledávač filiálek

S vyhledávačem filiálek Oberbank najdete rychle a jednoduše tu správnou!