Ocenění Oberbank - Oberbank

Oblíbený zaměstnavatel 2019

Společnosti Faktenkontor a IMWF Institut für Management- und Wirtschaftsforschung GmbH = institut pro výzkum managementu a ekonomiky) zpracovaly poprvé detailní studii „Oblíbený zaměstnavatel“. Mediální podporu zajišťuje KURIER.


Podle studie patří Oberbank AG k nejoceňovanějším zaměstnavatelům ve svém oboru.

 

Předmětem studie byly největší podniky podle počtu zaměstnanců se sídlem v Rakousku.
Při studii byly pomocí Social Listening analyzovány hlasy zákazníků ze sociálních médií ohledně pracovního prostředí, kultury podniku a kariéry.

Tímto způsobem bylo nasbíráno 350 milionů dat, mezi nimi 143 milionů aktivních záznamů na informačních stránkách, 123 milionů záznamů na webových stránkách, 24 milionů příspěvků na diskusních fórech, 42 milionů uvedených názvů podniků na blozích, sedm milionů uvedení na takzvaných spotřebitelských stránkách a velké množství příspěvků na sociálních sítích. Pro tuto studii bylo identifikováno okolo 81.000 uvedených názvů analyzovaných podniků a přiřazeno eventuálním typům.

Oblíbený zaměstnavatel 2019

Nejlepší zaměstnavatel roku 2017

Magazín „trend“, hodnotící platforma Kununu a institut pro výzkum trhu „Statista“ se vůbec poprvé pokusily v široce pojaté anketě najít nejlepší zaměstnavatele v Rakousku. Udělované ocenění vychází z analýzy více než 70.000 recenzí.


Základem hodnocení byla tato kritéria:

  • ochota doporučit svého zaměstnavatele
  • hodnocení zaměstnavatele na platformě kununu.com
  • doporučení od zaměstnanců pro ostatní zaměstnavatele v oboru.
     

V oboru bankovnictví a finančních služeb jsme se s výsledkem 7,83 stali vítězem testu! Také celkové pořadí je vcelku působivé: 37. místo mezi 300 nejlepšími zaměstnavateli v Rakousku!

Nejlepší zaměstnavatel roku 2017