Nejlepší zaměstnavatel roku 2017

Magazín „trend“, hodnotící platforma Kununu a institut pro výzkum trhu „Statista“ se vůbec poprvé pokusily v široce pojaté anketě najít nejlepší zaměstnavatele v Rakousku. Udělované ocenění vychází z analýzy více než 70.000 recenzí.


Základem hodnocení byla tato kritéria:

  • ochota doporučit svého zaměstnavatele
  • hodnocení zaměstnavatele na platformě kununu.com
  • doporučení od zaměstnanců pro ostatní zaměstnavatele v oboru.
     

V oboru bankovnictví a finančních služeb jsme se s výsledkem 7,83 stali vítězem testu! Také celkové pořadí je vcelku působivé: 37. místo mezi 300 nejlepšími zaměstnavateli v Rakousku!

Nejlepší zaměstnavatel roku 2017

Nejlepší univerzální banka v Rakousku 2016

Finanční magazín „DerBörsianer“ si položil otázku, kdo jsou nejlepší hráči na rakouském finančním trhu, a tyto společnosti ocenil.


Hodnotilo se na základě kvantitativních a kvalitativních metod ve třípilířovém hodnotícím modelu (peer group, indikátory, redakce). Magazín „Der Börsianer“ posuzoval celkem 136 subjektů z oboru bankovnictví, pojišťovnictví, investičních a penzijních fondů. Celkem bylo v jednotlivých skupinách i celkově vyhlášeno 13 vítězů.


Oberbank nechává konkurenci za sebou
V kategorii „Nejlepší univerzální banka“ zvítězila Oberbank! U bank byla pro hodnocení použita tato kritéria: zisk, rentabilita vlastního kapitálu, poměr nákladů k výnosům a kvóta vlastního kapitálu.

Recommender 2016: vynikající ocenění pro Oberbank!

Soutěž Recommender, kterou pořádá Rakouský svaz finančního marketingu, je oceněním pro banky, pojišťovny a stavební spořitelny, jejichž zákazníci jsou nejspokojenější, a proto svůj finanční ústav dále doporučují. Ocenění se udílí na základě dotazování 9.000 klientů bank, pojišťoven a stavebních spořitelen, které bylo provedeno v prvním čtvrtletí roku 2016 institutem pro průzkum trhu „Telemark Marketing“. Pro vyhodnocení ochoty dále doporučovat finanční instituci, a tím i získání podkladů pro udělení ocenění byla použita metoda „Net Promoter Score“ (NPS®).


Oberbank byla oceněna za vysokou ochotu svých zákazníků dále ji doporučovat a získala v segmentu regionálních bank nejvyšší pečeť kvality „Vynikající péče o klienty“ za rok 2016.
Získané ocenění a potvrzení vysoké spokojenosti našich klientů nás velmi těší. Děkujeme vám za vaši důvěru v Oberbank!

 

Recommender 2016: vynikající ocenění pro Oberbank!