Financovat bydlení umí každá banka.

Ale financovat Vaše sny umí jen Oberbank.

Proberte to s experty na financování v Oberbank.
Zda dům nebo byt, novostavbu nebo rekonstrukci - pro individuální životní situace připravíme odpovídající finanční koncept.

 

Domluvte si schůzku
Oberbank. Tak trochu jiná banka. Oberbank. Tak trochu jiná banka.

Oberbank běžné účty a debetní karty

Vy myslíte na přístup k Vašim osobním financím.

 

Spoření a vklady

Spořicí účet, stavební spoření nebo vklady? Zjistěte, která forma úspor je pro vás ta pravá.

 

Vyznamenání Börsianer: Oberbank jako „Nejlepší banka v Rakousku 2017“**

Finanční časopis „Börsianer“ korunoval nejlepší podniky a hlavy finanční branže 2017 v Rakousku, mezi jiným také nelepší
Banka Rakouska Bund, nejlepší tuzemskou fondovou společnost v Rakousku.

 

"Börsianer" vyznamenal Oberbank jako "Nejlepší banka v Rakousku 2017" a "Nejlepší universální banka v Rakousku 2017".

 

*Börsianer je finanční časopis specializovaný na finanční branži se sídlem ve Vídni. Časopis platí v branži za podstatný zdroj informací o finančním sektoru, jeho žebříčky jsou uznávaným měřítkem v národní finanční branži.

**Ocenění „Nejlepší finanční podnik v Rakousku 2017“ byla udělena odborným časopisem „Börsianer”. Test byl proveden podle kvalitativních a kvantitativních metod, ve třípilířovém scoringovém modelu (za prvé Peergroup, za druhé ukazatele, za třetí redakce). U všech bank byly zjištěny ukazatele - zisk, rendita vlastního kapitálu, Cost-Income-Ratio a podíl vlastního kapitálu. Bylo nominováno 140 finančních institucí z pěti branží. Zveřejněno bylo 138 podniků, z toho 54 bank. Vyhodnocení celkového pořadí stejně jako analýza ukazatelů byla provedena daňově-poradenskou společností BDO Austria. Cílem je poskytnout klientům bank, pojišťoven, fondových společností a penzijním a zajišťovacím pojišťovnám přehled o nejlepších podnicích v Rakousku. Detaily: https://issuu.com

Recommender 2016: vynikající ocenění pro Oberbank!

Soutěž Recommender, kterou pořádá Rakouský svaz finančního marketingu, je oceněním pro banky, pojišťovny a stavební spořitelny, jejichž zákazníci jsou nejspokojenější, a proto svůj finanční ústav dále doporučují. Ocenění se udílí na základě dotazování 9.000 klientů bank, pojišťoven a stavebních spořitelen, které bylo provedeno v prvním čtvrtletí roku 2016 institutem pro průzkum trhu „Telemark Marketing“. Pro vyhodnocení ochoty dále doporučovat finanční instituci, a tím i získání podkladů pro udělení ocenění byla použita metoda „Net Promoter Score“ (NPS®).


Oberbank byla oceněna za vysokou ochotu svých zákazníků dále ji doporučovat a získala v segmentu regionálních bank nejvyšší pečeť kvality „Vynikající péče o klienty“ za rok 2016.
Získané ocenění a potvrzení vysoké spokojenosti našich klientů nás velmi těší. Děkujeme vám za vaši důvěru v Oberbank!