Nezávislost je naším nejvyšším cílem.

To nás činí první volbou pro naše akcionáře, klienty a zaměstnance.

Strategie a cíle

Zajištění samostatné výdělečné činnosti a nezávislosti je konečným cílem společnosti Oberbank. Zde naleznete také naše firemní zásady a hodnoty.

 

Historie

Dne 13. dubna 1869 bylo v Linci rozhodnuto o založení "banky pro Horní Rakousko a Salzburg".

 

Management

Zde naleznete informace o managementu, dozorčí radě a organizační struktuře Oberbank.

 

Podíly

Společnost Oberbank provádí pouze trvalé investice, aby zajistila rozhodovací centra a pracovní místa tuzemských společností a konsolidovala svou funkci bankových domů.

 

Fotografie pro tisk

Fotografie Oberbank ke stažení.

 

Oberbank International

S naší filiálkovou sítí v Rakousku, Německu, Maďarsku a na Slovensku Vás obsloužíme přímo na Vámi vybraném místě.

 

Vyhledávač filiálek

 

Jako klientka či klient Oberbank profitujete také z široké sítě filiálek našich sesterských bank – Bank für Tirol und Vorarlberg (BTV) a Bank für Kärnten und Steiermark AG (BKS). Společně jsme jako skupina 3Banken-Gruppe zastoupeni ve všech sousedních zemích Rakouska.

Vedle naší sítě filiálek Oberbank v Německu, Česku, Maďarsku a na Slovensku jsou Vám k dispozici také filiálky 3Banken v Bádensku-Württembersku (BTV), ve Švýcarsku (BTV), Itálii (BTV a BKS), ve Slovinsku (BKS) a Chorvatsku (BKS).

Využijte naše kontakty u BTV a BKS a získejte přístup k zahraničním sítím filiálek skupiny 3Banken-Gruppe.

 

Se sítí v současné době více než 1.500 korespondenčních bank doprovází Oberbank Váš zahraniční obchod. Nezáleží na tom, ve které části světa provozujete Vaše aktivity – my Vás podporujeme v oblasti platebního styku, financování, investic i zajištění.
Filiálky Oberbank jsou prvním kontaktním místem pro všechny záležitosti klientů. Specialisté pro mezinárodní obchody centrálních oddělení Vás doprovází přesně dle Vašich potřeb v přeshraničním obchodě.