Oberbank newsletter

Prostřednictvím zpravodaje vám přinášíme informace o aktuálním dění v Oberbank týkající se zejména akčních nabídek produktů nebo PR novinek.

 

> Newsletter - přihlášení <

 

Podmínky pro využívání služby Oberbank newsletter

Materiály, které vám budou zasílány, slouží výhradně pro vaši nezávaznou informaci. Veškeré uváděné údaje vycházejí z tržních odhadů a vědomostí osob pověřených vypracováním zpravodaje v okamžiku jeho vzniku. Ačkoliv je Oberbank newsletter včetně komentářů vytvářen s nejvyšší pečlivostí, společnost Oberbank nemůže nést odpovědnost za úplnost a správnost, jakož i aktuálnost uváděných informací. Společnost Oberbank si zejména výslovně vyhrazuje právo na omyl v číselných údajích. Zpravodaj nepředstavuje nabídku ani výzvu k nákupu nebo prodeji bankovních produktů v něm uvedených.

 

Zároveň výslovně souhlasíte s tím, že vám budou zejména e-mailem zasílány informace o vámi zvolených oblastech zájmu i dalších tématech, která tyto vybrané oblasti přesahují.

 

Váš souhlas platí až do doručení příslušného odvolání do Oberbank. Pro odvolání odběru  slouží zejména funkce odhlášení odběru, která je k dispozici v Oberbank newsletteru. Kliknutím na tuto funkci přejdete přímo na stránku pro odhlášení Oberbank newsletteru, kde jej můžete potvrdit.