Elektronická poštovní schránka

Vaše bankovní dokumenty vždy přehledně s elektronickou schránkou Oberbank.

 

Rozlučte se s papírovými dokumenty a seznamte se s elektronickou poštovní schránkou Oberbank Klientského portálu (internetového bankovnictví). Oberbank Poštovní schránka je moderní alternativou dosavadních papírových dokumentů. Doručování je nejen rychlejší, ale i šetrnější k životnímu prostředí šetřením papíru a tiskového materiálu.

Časová úspora

Vaše bankovní dokumenty dostáváte rychleji než poštou.

 

Přehledně a bezpečně

Veškeré bankovní dokumenty jsou chronologicky seřazené a bezpečně uložené.

 

Žádné zvláštní přístupové údaje

Přihlaste se pomocí stávajících přístupových údajů k internetovému bankovnictví a nahlédněte do Vaší elektronické schránky. Všechno, co potřebujete, jsou Vaše přístupové údaje k internetovému bankovnictví.

 

Bezpečná komunikace

Online kontakt přímo na Vašeho bankovního poradce.

 

Často kladené otázky

Kde najdu elektronickou poštovní schránku?

Poštovní schránka se nachází v Oberbank Klientském portálu a můžete se k ní dostat z menu přes záložku „Poštovní schránka“. Pokud již Oberbank Klientský portál používáte, nepotřebujete žádné zvláštní přístupové údaje, pouze se přihlásíte pomocí svého stávajícího čísla bankovnictví a PIN kódu do Klientského portálu na adrese https://www.banking-oberbank.cz... Pokud jste novým klientem, obraťte se prosím na poradce na filiálce Oberbank.

 

Můžu si sám upravit upozorňování na novou poštu?

Ano. Pod bodem Nastavení / Oznamování si můžete pro určité dokumenty upozorňování sami upravit. Prosíme o pochopení, že v případě dokumentů, které jsou právně závazné, není možné upozorňování zrušit nebo změnit.