Oberbank Leasing

Prudký nárůst nákladů na energie a elektřinu v kombinaci s vysokou závislostí na (zahraničních) dodavatelích energií, všeobecné zvyšování cen v důsledku pandemie a války na Ukrajině a v neposlední řadě rostoucí povědomí o udržitelnosti spolu s regulatorními požadavky a pobídkami (Green Deal, dotace na zelené investice) způsobují, že investice do fotovoltaického systému stojí v současné době firmám za zvážení více než kdy dříve.

 

Dotace na pořízení FVE lze získat v případě, že FVE pořízena do majetku společnosti a je financována standardním úvěrem, který naše společnost vedle klasického leasingu umí také poskytnout.

 

Využijte výhod pevných, vypočitatelných a předvídatelných měsíčních investičních nákladů. Leasing je ideální formou financování pro společnosti, které již nechtějí být závislé na deformacích trhu a prudce rostoucích cenách energií a které chtějí mít co nejpředvídatelnější investiční náklady.

 

 

Využijte dotace: Investiční dotace na fotovoltaiku a systémy skladování elektřiny
V České republice lze získat dotaci na pořízení FVE a systému skladování elektřiny v rámci různých programů, konkrétně z Národního plánu obnovy, Modernizačního fondu nebo Operačního programu Technologie a aplikace pro Konkurenceschopnost. Podle současné právní úpravy není pro novou výstavbu nebo rozšíření fotovoltaického systému stanovena žádná minimální velikost.
 
Žádost o poskytnutí dotace Vám rádi připraví naši partneři z řad renomovaných poradenských firem.

Využívejte leasingové financování udržitelně a šetřete drahou elektřinu! S leasingem na fotovoltaiku od Oberbank Leasing.

Investice vždy vyžadují předchozí důkladnou analýzu výchozí situace nebo alternativ. Doprovázíme vás krok za krokem i při financování vašeho fotovoltaického projektu. Zaměřujeme se na návrh koncepce financování, která je šitá na míru vám a vaší společnosti.

 

Máte otázky?

Nevíte si rady?

 

Spojte se s námi prostřednictvím

kontaktního formuláře

 

nebo napište na mail

leasing@oberbank.cz